Hrajte zdarma Vikings v demo módu

První obrazovka

Chci hrát Vikings v kasinu Chci si vyzkoušet jiný automat

Vikings

Přečtěte si detailní recenzi výherního automatu Vikings a hrajte v demo verzi. Pokud se rozhodnete hrát za reálné peníze porovnejte si možnosti vstupních bonusů v českých online kasinech.

Výrobce hry: Kajot
Válce: 5
Řádky: 3
Progresivní Jackpot: Ne
Bonusová funkce: Ne
Wild symbol: Ano
Zatočení zdarma: Ano
Automatické hraní: Ano
Funkce rychlého točení: Ne
Funkce Double: Ne
Nastavitelné výherní linie: Ne
Datum vydání: 2020
Minimální sázka: 1 Kč
Maximální sázka: 1000 Kč
Výherní linie: 20
RTP: 96 %
Maximální výhra (na 1 spin): 6 250 000 Kč

Nejlepší kasina s hrou Vikings


Recenze Vikings

Vikings

Vikingové se nebojí bonusů a tak je jich v tomto automatu docela požehnaně. Kajot navíc nezůstal nic dlužný své pověsti a opět přidal do bonusů množství kreativity. Automat je 5-válcový s 3 řádky. Jedná se o hru od populárního výrobce her Kajot. Hra neumožňuje hrát o progresivní jackpot. Bonusová funkce není dostupná. Ve hře se wild symbol objevuje. Zatočení zdarma jsou dostupné. Automatické hraní, které je již běžným standardem je ve hře umožněno. Výherní automat nemá funkci rychlých točení. Nastavitelné výherní linie není možné změnit. Datum vydání je 2020. Minimální sázka je 1 Kč. Maximální sázka je 1000 Kč. Počet výherních linií je 20. RTP je 96 %. Maximální možná výhra při jediném zatočení je 6 250 000 Kč.

Ve video ukázce průběhu hry na automatu Vikings je vidět atmosféru hry, zatočení, automatické zatočení, zobrazování výhry, nastavování výše sázky a výherní linie: