Tipy na vítězství v ruletě

Chcete vědět, jak vyhrát v kasině? Jak vydělat na ruletě? Níže Vám poskytneme několik zajímavých tipů. Předem Vás však musíme varovat, že hraním hazardních her může vzniknout závislost a velkou mírou Vaše výhra závisí na štěstí. Pomocí uvedených typů jak oklamat kasino svou šanci na výhru můžete pojistit, nebo zvýšit.

Využití vstupního bonusu

Jak uvádí naše podstránka bonusy, kasina v České republice nabízí u registrace anebo prvním vkladu bonus v různé výši. Podmínkou vyplacení daného bonusu v hotovosti je „protočení“ (prosázení) daného bonusu v určité výši. Toho je dobré dosáhnout tím, že budete sázet s minimálním rizikem. U rulety je tak vhodné sázet všechna čísla kromě jednoho. Tím pádem, máte šanci na výhru 35/37 tj. 94,59%. V případě, že nechcete riskovat, můžete vsadit na všechna čísla, nesmíte ale zapomenout na nulu. Tím pádem malinko proděláte, ale snižujete potenciální ztrátu = hrajete na jistotu. Vstupní bonus protočíte a můžete si jej nechat vyplatit na účet. Důkladně před tím doporučujeme prostudovat podmínky vstupního/registračního bonusu a podmínky protočení.

Sázení na barvu, jistá výhra

Pokud máte větší rozpočet, který můžete investovat je téměř jistá výhra formou znásobování sázek na barvu. Je velice nepravděpodobné, že stejná barva bude padat do nekonečna. Například, chci vyhrát 100 Kč a vsadím na černou barvu. Když vyhraju, vsadil jsem 100 Kč a vyhrál 200 Kč, čistý zisk 100 Kč. Pokud nevyhraju, vsadím dvounásobek, tj. 200Kč na černou. Vsadil jsem spolu 300 Kč a když vyhraju, mám 400 Kč, čistý zisk 100 Kč. Když prohraju, vsadím 400 Kč na černou a prosázel jsem 700 Kč a výhra bude 800 Kč. Čím dál, tím víc se snižuje šance, že padne červená barva.

Vstupní bonus Vstupní bonus bez vkladu po registraci: 500 Kč a 300 FREE SPINŮ. Navíc bonus až 100% ke vkladu do výše 50 000 Kč.