Hrajte zdarma Multi Diamonds 81 v demo módu

První obrazovka

Chci hrát Multi Diamonds 81 v kasinu Chci si vyzkoušet jiný automat

Multi Diamonds 81

Přečtěte si detailní recenzi výherního automatu Multi Diamonds 81 a hrajte v demo verzi. Pokud se rozhodnete hrát za reálné peníze porovnejte si možnosti vstupních bonusů v českých online kasinech.

Výrobce hry: Kajot
Válce: 4
Řádky: 3
Progresivní Jackpot: Ne
Bonusová funkce: Ne
Wild symbol: Ano
Zatočení zdarma: Ano
Automatické hraní: Ano
Funkce rychlého točení: Ne
Funkce Double: Ne
Nastavitelné výherní linie: Ne
Datum vydání: 2019
Minimální sázka: 1 Kč
Maximální sázka: 1000 Kč
Výherní linie: 81
RTP: 96 %
Maximální výhra (na 1 spin): 6 250 000 Kč

Nejlepší kasina s hrou Multi Diamonds 81


Recenze Multi Diamonds 81

Multi Diamonds 81

Objevte diamanty ve hře Multi Diamonds. Zazařte 3 stejnými diamanty, abyste našli svoji výhru jedním z 27 křížových výherních způsobů? Ponořte do válců a objevte 4 stejné rozjasňující symboly, abyste mohli vyhrát přes 81 křížových výherních způsobů. Výhry jsou platné zleva doprava. Automat je 4-válcový s 3 řádky. Jedná se o hru od populárního výrobce her Kajot. Hra neumožňuje hrát o progresivní jackpot. Bonusová funkce není dostupná. Ve hře se wild symbol objevuje. Zatočení zdarma jsou dostupné. Automatické hraní, které je již běžným standardem je ve hře umožněno. Výherní automat nemá funkci rychlých točení. Nastavitelné výherní linie není možné změnit. Datum vydání je 2019. Minimální sázka je 1 Kč. Maximální sázka je 1000 Kč. Počet výherních linií je 81. RTP je 96 %. Maximální možná výhra při jediném zatočení je 6 250 000 Kč.

Ve video ukázce průběhu hry na automatu Multi Diamonds 81 je vidět atmosféru hry, zatočení, automatické zatočení, zobrazování výhry, nastavování výše sázky a výherní linie: