Hrajte zdarma Joker Boom Plus v demo módu

První obrazovka

Chci hrát Joker Boom Plus v kasinu Chci si vyzkoušet jiný automat

Joker Boom Plus

Přečtěte si detailní recenzi výherního automatu Joker Boom Plus a hrajte v demo verzi. Pokud se rozhodnete hrát za reálné peníze porovnejte si možnosti vstupních bonusů v českých online kasinech.

Výrobce hry: Kajot
Válce: 4
Řádky: 3
Progresivní Jackpot: Ne
Bonusová funkce: Ne
Wild symbol: Ano
Zatočení zdarma: Ano
Automatické hraní: Ano
Funkce rychlého točení: Ne
Funkce Double: Ne
Nastavitelné výherní linie: Ne
Datum vydání: 2019
Minimální sázka: 1 Kč
Maximální sázka: 1000 Kč
Výherní linie: 81
RTP: 96 %
Maximální výhra (na 1 spin): 6 200 000 Kč

Nejlepší kasina s hrou Joker Boom Plus


Recenze Joker Boom Plus

Joker Boom Plus

Výborný ovocný automat, který obsahuje kromě klasického ovoce také symboly sedmičky a hvězdy. Jedná se o hru od populárního výrobce her Kajot, a tento automat je v podstatě vyšší verzí automatu Joker Boom. Automat je čtyřválcový se 3 řádky. Hra neumožňuje hrát o progresivní jackpot. Bonusová funkce není dostupná. Automat má k dispozici několik bonusových symbolů. Prvním je žolík jako wild symbol s dvojitou šancí, který funguje podobně jako u Joker boom automatu, rozdíl je však v tom, že Joker se nenachází pouze na prvním válci zleva, ale také na posledním čtvrtém válci. Žolík zůstane na svém místě do následujícího zatočení a kromě toho umožňuje nahradit chybějící symbol při výherní kombinaci. Dalším bonusem je hvězda jako scatter symbol a umožňuje zaktivizovat dodatečnou hru Boom Spins. V praxi to znamená, že pokud hráč roztočí 3 hvězdy na ledajakém válci, získá 5 Boom Spins s Wild symbolem, a tedy tyto 3 hvězdy na prvním a čtvrtém válci jsou přeměněny na žolíky s větší šancí na vynikající výhry, protože u Joker Boom automatu byl žolík pouze na prvním válci. Zatočení zdarma jsou dostupná. Automatické hraní, které je již běžným standardem je ve hře umožněno. Výherní automat nemá funkci rychlého točení. Nastavitelné výherní linie nelze změnit. Datum vydání je 2019. Minimální sázka je 0.1 €. Maximální sázka je 100 €. Počet výherních linií je 81. RTP je 96 %. Maximální možná výhra při jediném zatočení je 248 000 €.

Ve video ukázce průběhu hry na automatu Joker Boom Plus je vidět atmosféru hry, zatočení, automatické zatočení, zobrazování výhry, nastavování výše sázky a výherní linie: