Hrajte zdarma Joker Boom v demo módu

První obrazovka

Chci hrát Joker Boom v kasinu Chci si vyzkoušet jiný automat

Joker Boom

Přečtěte si detailní recenzi výherního automatu Joker Boom a hrajte v demo verzi. Pokud se rozhodnete hrát za reálné peníze porovnejte si možnosti vstupních bonusů v českých online kasinech.

Výrobce hry: Kajot
Válce: 4
Řádky: 3
Progresivní Jackpot: Ne
Bonusová funkce: Ne
Wild symbol: Ano
Zatočení zdarma: Ano
Automatické hraní: Ano
Funkce rychlého točení: Ne
Funkce Double: Ne
Nastavitelné výherní linie: Ne
Datum vydání: 2017
Minimální sázka: 1 Kč
Maximální sázka: 1000 Kč
Výherní linie: 81
RTP: 96 %
Maximální výhra (na 1 spin): 12 000 000 Kč

Nejlepší kasina s hrou Joker Boom


Recenze Joker Boom

Joker Boom

Jedná se o jednoduchý ovocný výherní automat, který má navíc symboly hvězdy a sedmičky. Jeho grafika a zvuk není zcela vyšperkována, ale výhodou je, že to pomohlo dynamice hry. Automat je čtyřválcový se 3 řádky. Jedná se o hru od populárního výrobce her Kajot. Hra neumožňuje hrát o progresivní jackpot. Bonusová funkce není dostupná. Ve hře se wild symbol objevuje, lze jej nalézt na prvním válci. Pokud po roztočení nevznikne žádná výherní linie, tento wild symbol ve formě žolíku zůstane na daném místě do dalšího zatočení. Takto dává možnost hráči na druhou možnost výhry. Dalším bonusem pro hráče je Scatter Symbol ve formě hvězdy. Dojde-li k roztočení scatter symbolu minimálně 3 krát, hráč dostane další spiny s Wild Symbolem na prvním válci. Jinými slovy, po vytočení scatter symbolu 3x, bude na celém prvním válci Wild symbol následujících 10 zatočení což umožní různé výherní kombinace. Zatočení zdarma jsou dostupná. Automatické hraní, které je již běžným standardem je ve hře umožněno. Výherní automat nemá funkci rychlého točení. Nastavitelné výherní linie nelze změnit. Datum vydání je 2017. Minimální sázka je 0.1 €. Maximální sázka je 100 €. Počet výherních linií je 81. RTP je 96 %. Maximální možná výhra při jediném zatočení je 480 000 €.

Ve video ukázce průběhu hry na automatu Joker Boom je vidět atmosféru hry, zatočení, automatické zatočení, zobrazování výhry, nastavování výše sázky a výherní linie: