Hrajte zdarma Joker 81 v demo módu

První obrazovka

Chci hrát Joker 81 v kasinu Chci si vyzkoušet jiný automat

Joker 81

Přečtěte si detailní recenzi výherního automatu Joker 81 a hrajte v demo verzi. Pokud se rozhodnete hrát za reálné peníze porovnejte si možnosti vstupních bonusů v českých online kasinech.

Výrobce hry: Kajot
Válce: 4
Řádky: 3
Progresivní Jackpot: Ne
Bonusová funkce: Ne
Wild symbol: Ano
Zatočení zdarma: Ne
Automatické hraní: Ano
Funkce rychlého točení: Ne
Funkce Double: Ne
Nastavitelné výherní linie: Ne
Datum vydání: 2019
Minimální sázka: 1 Kč
Maximální sázka: 1000 Kč
Výherní linie: 7
RTP: 96.01 %
Maximální výhra (na 1 spin): 1 850 000 Kč

Nejlepší kasina s hrou Joker 81


Recenze Joker 81

Joker 81

Populární výherní retro ovocný automat. Obsahuje tradiční symboly pomerančů, třešní, hroznů, švestek, melounů a citronů, jakož i zlaté hvězdy a šťastné číslo sedm. Tento automat má také ikonu tripple BAR, která slouží jako žolík. Automat je 4-válcový s 3 řádky. Jedná se o hru od populárního výrobce her Kajot. Hra neumožňuje hrát o progresivní jackpot. Bonusová funkce není dostupná. Ve hře se wild symbol objevuje. Zatočení zdarma nejsou dostupné. Automatické hraní, které je již běžným standardem je ve hře umožněno. Výherní automat nemá funkci rychlých točení. Nastavitelné výherní linie není možné změnit. Datum vydání je 2019. Minimální sázka je 1 Kč. Maximální sázka je 1000 Kč. Počet výherních linií je 7. RTP je 96.01 %. Maximální možná výhra při jediném zatočení je 1 850 000 Kč.

Ve video ukázce průběhu hry na automatu Joker 81 je vidět atmosféru hry, zatočení, automatické zatočení, zobrazování výhry, nastavování výše sázky a výherní linie: