Hrajte zdarma Joker 27 Plus v demo módu

První obrazovka

Chci hrát Joker 27 Plus v kasinu Chci si vyzkoušet jiný automat

Joker 27 Plus

Přečtěte si detailní recenzi výherního automatu Joker 27 Plus a hrajte v demo verzi. Pokud se rozhodnete hrát za reálné peníze porovnejte si možnosti vstupních bonusů v českých online kasinech.

Výrobce hry: Kajot
Válce: 3
Řádky: 3
Progresivní Jackpot: Ne
Bonusová funkce: Ne
Wild symbol: Ano
Zatočení zdarma: Ano
Automatické hraní: Ano
Funkce rychlého točení: Ne
Funkce Double: Ne
Nastavitelné výherní linie: Ne
Datum vydání: 2019
Minimální sázka: 1 Kč
Maximální sázka: 1000 Kč
Výherní linie: 27
RTP: 96 %
Maximální výhra (na 1 spin): 6 250 000 Kč

Nejlepší kasina s hrou Joker 27 Plus


Recenze Joker 27 Plus

Joker 27 Plus

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších výherních automatů s retro tématikou ovocných symbolů. Třeba vyzvednout, že Joker 27 Plus má oproti automatu Joker 27 zajímavé vizuální prvky a to zelené kotouče, umístěné mezi dvěma zelenými liniemi s animovanými světly a červené závěsy v pozadí. Hráči ocení trubky a další nástroje v pozadí, které vytváří speciální hudbu a zvukové efekty. Matice tohoto online automatu je fixní a nemůžete tam nic změnit. Můžete však změnit výši své sázky. Automat je 3-válcový s 3 řádky. Jedná se o hru od populárního výrobce her Kajot. Hra neumožňuje hrát o progresivní jackpot. Bonusová funkce není dostupná. Ve hře se wild symbol objevuje. Zatočení zdarma jsou dostupné. Automatické hraní, které je již běžným standardem je ve hře umožněno. Výherní automat nemá funkci rychlých točení. Nastavitelné výherní linie není možné změnit. Datum vydání je 2019. Minimální sázka je 1 Kč. Maximální sázka je 1000 Kč. Počet výherních linií je 27. RTP je 96 %. Maximální možná výhra při jediném zatočení je 6 250 000 Kč.

Ve video ukázce průběhu hry na automatu Joker 27 Plus je vidět atmosféru hry, zatočení, automatické zatočení, zobrazování výhry, nastavování výše sázky a výherní linie: