Jak bez rizika vydělat na vstupních bonusech v SYNOTtip kasině

Po úspěšné registraci v kasinu, jste si jistě všimli že se Vám připsalo bonusových 500 Kč za registraci a za ověření. Pokud chcete zvýšit bonus přečtěte si tento článek, ať víte jak na to.

Kasino SYNOTtip nabízí nově registrovaným hráčům jedinečnou možnost získat až 300 volných zatočení, která lze použít ve hře MYSTERIOUS ATLANTIS. Jak tento bonus získat ?

Registrace

Pokud ještě nejste zaregistrovaní v SYNOTtip kasině, je nejvyšší čas. Nejrychleji se tam dostanete přes následující tlačítko.


gift Vstupní bonus bez vkladu po registraci: 500 Kč a 300 FREE SPINŮ. Navíc bonus až 100% ke vkladu do výše 50 000 Kč.


Poté už stačí jen postupovat podle návodu na registraci, který jsme pro Vás také sestavili.

Protočení bonusu za registraci

Po ověřené registraci Vám bude na bonusové konto připsáno 500 bodů. Největší zisk získáte, pokud tento bonus protočíte. Není potřeba posílat žádné peníze, stačí si vybrat hru, výši sázky a hrát. Zisk se pohybuje od 0 Kč až do jackpotu. Pokud chcete maximalizovat svou výhru můžete získat volná zatočení tak, že vložíte peníze na své herní konto.

Výběr bonusu

Výše vkladu ovlivňuje výši volných zatočení. V následující tabulce je zobrazeno, kolik musíte vložit, abyste získali bonusová zatočení.

Výše vkladu Počet volných zatočení Kód pro získaní bonusu
200–500 Kč 25 BONUS25
501–2000 Kč 50 BONUS50
2001–4000 Kč 100 BONUS100
4001–8888 Kč 200 BONUS200
8889 a více Kč 300 BONUS300

Vklad

Při vkládání peněz se Vám zobrazí okýnko, kde si zvolíte částku, kterou chcete vložit, kartu, ze které se tyto peníze odečtou a zadáte (podle výše vkladu), který bonus chcete. Při vkladu 2500 Kč vložíte do kolonky bonus promo kód „BONUS100“ a získáte tak 100 volných zatočení ve hře MYSTERIOUS ATLANTIS

jakVydelatVstupnichBonusechObr1

Po spuštění příslušné hry se Vám v levém dolním rohu této hry zobrazí malý čtvereček s nápisem „Free Rounds“. Když na tento čtverec kliknete, automaticky budete hrát za volné zatočení (viz obrázek, bílá šipka).

V levém horním rohu je napsán stav Vašeho konta. Nejprve je napsán bodový kredit. To jsou body, které jsme získali za ověřenou registraci. V závorce za tím je napsán náš vklad (viz obrázek, červená šipka).

jakVydelatVstupnichBonusechObr2

Protočení volných zatočení

Volná zatočení se Vám na účtu neobjeví hned. Většinou je to do pár hodin od vkladu. Pak už stačí jen protočit volná zatočení. Počet volných zatočení se odvíjí od výše vkladu viz tabulka výše.

jakVydelatVstupnichBonusechObr3

Výběr hotovosti

Pokud jste protočili všechny bonusy a volná zatočení, můžete si všechny své výhry vybrat. Rozkliknete si svůj účet a kliknete na „výběr z I-konta“ viz šipka na následujícím obrázku.

jakVydelatVstupnichBonusechObr4

Poté si stačí vybrat účet na který Vám částka přijde a zadat výši částky, což je vlastně celá hodnota Vašeho I-konta. Tak jste získali výhru a neprodělali jste. Všechny pohyby na kontě si můžete zobrazit v „historie I-konta“ viz obrázky níže.

jakVydelatVstupnichBonusechObr5
jakVydelatVstupnichBonusechObr6
Vstupní bonus Vstupní bonus bez vkladu po registraci: 500 Kč a 300 FREE SPINŮ. Navíc bonus až 100% ke vkladu do výše 50 000 Kč.